C-VIRUS 10ml Benedictus

 
 

100% prírodné liečivé kvapky BENEDICTUS sú ručne namiešané extrakty z esenciálnych olejov získané lisovaním za studena z ekologicky pestovaných ako aj divo-rastúcich liečivých bylín. Prírodné kvapky BENEDICTUS C-VIRUS majú rýchly nástup účinku vysokú účinnosť pri nízkom dávkovaní. Neobsahujú alkohol, cukor, prídavné alebo konzervačné látky.

Dostupnosť Vypredané
Cena 16,58 € bez DPH
19,90 €    
Kód tovaru 9753
Značka Benedictus
Kategória Bylinné produkty
 

Prírodné liečivé kvapky BENEDICTUS C-VIRUS su vhodné ako účinná prevencia pre nákazou korona vírusmi, pretože efektívne posiľňujú imunitný systémzabraňujú prepuknutiu vírosového ochorenia a majú protizápalový a antiseptický účinok.

Zloženie:

Pamajorán obyčajný - listy (oleum origani)

Škoricovník ceylónsky - kôra (oleum cinnamomi zeylanici)

Citrónovník pravý- oplodie (oleum citri)

Rozmarín lekársky - vňať (oleukm rosmarini)

Levanduľa úzkolistá - kvet (oleum lavandulae)

Vinič hroznorodý - jadierka (oleum vitis viniferae)

Tymián - listy (oleum thymi)

Dávkovanie:

Dospelí: 3x denne užiť na lyžičke vody 3 až 5 kvapiek. Zapiť pohárom čistej vody alebo čaju. Citlivejším pacientom odporúčame začínať s 1 až 2 kvapkami.

Deti od 12 rokov môžu užívať kvapky len po konzultácií s lekárom. 

Upozornenie: Ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť. Výživový doplnok sa nesmie používať ako náhrada rozmanitej stravy. Tehotné a dojčiace ženy môžu užívať výživový doplnok len po porade s lekárom. Nevhodné pre osoby alergické na rastliny uvedené v zložení. Nevhodné pre osoby s ochoreniami obličiek. Uchovávajte mimo dosah a dohľad detí. Nevhodné pre deti a mladistvých do 18 rokov. Uchovávajte pri teplote do 25 °C, v pôvodnom obale na ochranu pred vlhkosťou. Neužívajte po dátume exspirácie, ktorý je uvedený na obale. 

Obsah balenia: 10ml

Krajina pôvodu: SR

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať hodnotenie
Nevypĺňajte toto pole:
 
Táto stránka používa cookies, pre Váš lepší používateľský zážitok. Viac informácií