CHRÍPKA 10ml Benedictus

 
 

100% prírodné liečivé kvapky BENEDICTUS sú ručne namiešané extrakty z esenciálnych olejov získané lisovaním za studena z ekologicky pestovaných ako aj divo-rastúcich liečivých bylín. Prírodné kvapky BENEDICTUS CHRÍPKA majú rýchly nástup účinku vysokú účinnosť pri nízkom dávkovaní. Neobsahujú alkohol, cukor, prídavné alebo konzervačné látky.

Dostupnosť Vypredané
Jednotková cena 299 € / 100 ml
Cena 24,92 € bez DPH
29,90 €    
Kód tovaru 9749
Značka Benedictus
Kategória Bylinné produkty
 

100% prírodné liečivé kvapky BENEDICTUS sú extrakty z esenciálnych olejov získané z ekologicky pestovaných ako aj divo-rastúcich liečivých bylín lisovaním za studena. Liečivé kvapky BENEDICTUS určené na vnútorné použitie sú ručne miešané extrakty na základe našich vlastných klinicky testovaných receptúr.

Pôvodcovia chrípky sú chrípkové vírusy typu A, zriedkavejšie typu B alebo typu C. Chrípka prichádza z plného zdravia a vyvíja sa v priebehu niekoľkých hodín. Prejavuje sa zimnicou, ktorá prechádza do vysokej horúčkybolesťami hlavykĺbovsvalov a silným pocitom únavy až vyčerpania. Chorý človek je paralyzovaný aj minimálny pohyb mu spôsobuje výrazné ťažkosti.

Prírodné kvapky BENEDICTUS CHRÍPKA spoľahlivo a rýchlo odstráňujú príznaky chrípky. 

Zloženie:

Kadidlovník pilovitý (oleum olibani) - živica 

Škoricovník cejlónsky (oleum cinnamomi) - kôra 

Citrónovník pravý (oleum citri) - oplodie 

Pamajorán obyčajný (oleum origani) - listy 

Čajovník austrálsky (oleum melaleucae alternifoliae) - listy

Dávkovanie:

Dospelí: 3x denne užiť na lyžičke vody 3 až 5 kvapiek. Zapiť pohárom čistej vody alebo čaju. Citlivejším pacientom odporúčame začínať s 1 až 2 kvapkami. Pri kvapkaní držte fľaštičku vo zvislej polohe. Kvapky pred kvapkaním pretrepte.

Deti: 3x denne užiť na lyžičke vody alebo čaju 1 kvapku. Zapiť väčším množstvom vody alebo čaju. Deti od 3 do 6 rokov môžu kvapky užívať len po konzultácií s lekárom.

Upozornenie: Ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť. Výživový doplnok sa nesmie používať ako náhrada rozmanitej stravy. Tehotné a dojčiace ženy môžu užívať výživový doplnok len po porade s lekárom. Nevhodné pre osoby alergické na rastliny uvedené v zložení. Nevhodné pre osoby s ochoreniami obličiek. Uchovávajte mimo dosah a dohľad detí. Nevhodné pre deti do 3 rokov. Uchovávajte pri teplote do 25 °C, v pôvodnom obale na ochranu pred vlhkosťou. Neužívajte po dátume expirácie uvedenom na etikete a balení. 

Obsah balenia: 10ml

Krajina pôvodu: SR

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať hodnotenie
Nevypĺňajte toto pole: