KAŠEĽ 10ml Benedictus

 
 

100% prírodné liečivé kvapky BENEDICTUS sú ručne namiešané extrakty z esenciálnych olejov získané lisovaním za studena z ekologicky pestovaných ako aj divo-rastúcichliečivých bylín. Prírodné kvapky BENEDICTUS KAŠEĽ majú rýchly nástup účinku vysokú účinnosť pri nízkom dávkovaní. Neobsahujú alkohol, cukor, prídavné alebo konzervačné látky.

Dostupnosť Vypredané
Jednotková cena 299 € / 100 ml
Cena 24,92 € bez DPH
29,90 €    
Kód tovaru 9750
Značka Benedictus
Kategória Bylinné produkty
 

Kašeľ je reflexným obranným mechanizmom organizmu, ktorého cieľom je vypudiť z dýchacích ciest cudzie častice. Vyvoláva ho podráždenie receptorov, ktoré sa nachádzajú na sliznici dýchacích ciest. K trvalému dráždeniu receptorov dochádza pri zápaloch horných dýchacích ciest spôsobených v 90 % prípadoch vírusmi, ktorých sprievodným znakom je v počiatočnom štádiu suchý kašeľ, ktorý je nepríjemný, bolestivý, dráždivý, vysiľujúci a neproduktívny.

 Ak dôjde k napadnutiu organizmu vonkajšími škodlivinami dochádza ku zvýšenej produkcii hlienu, ktorým sa tieto obaľujú a pomocou riasinkového epitelu sa dostávajú vyka\śliavaním z tela von.Takýto kašeľ, ľudovo nazývaný aj vlhký, je produktívny a vedie k vedie k vykašliavaniu hlienov.

Špeciálnou kategóriou je čierny kašeľ, označovaný tiež ako dávivý. Je vyvolaný patogénnou baktériou Bordetella pertussis. Zvlášť nebezpečný je čierny kašeľ u detí, kedy môže dôjsť k zastaveniu dychu počas kašľa, prípadne sa môžu objaviť aj kŕče.  

Prírodné kvapky BENEDICTUS KAŠEĽ sú ideálne proti suchému aj vlhkému kašľu. Okrem antibakteriálnych, antivírusových a protiplesňových účinkov majú kvapky aj účinky protizápalové.

Zloženie:

Citronovník rajský (oleum citri paradisi) - oplodie,

Myrhovník pravý (oleum myrrhae) - živica,

Ďumbier lekársky (oleum zingiberi) - podzemok,

Slamiha piesočná (oleum stoechadi) - kvet,

Klinčekovec voňavý (oleum caryophylli) - puk,

Eukalyptus guľatoplodný (oleum eucalypti) - list.

Dávkovanie: 3x denne užiť na lyžičke vody 3 až 5 kvapiek. Zapiť pohárom čistej vody alebo čaju. Citlivejším pacientom odporúčame začínať s 1 až 2 kvapkami.

Upozornenie: Ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť. Výživový doplnok sa nesmie používať ako náhrada rozmanitej stravy. Tehotné a dojčiace ženy môžu užívať výživový doplnok len po porade s lekárom. Nevhodné pre osoby alergické na rastliny uvedené v zložení. Nevhodné pre osoby s ochoreniami obličiek. Uchovávajte mimo dosah a dohľad detí. Nevhodné pre deti a mladistvých do 18 rokov. Uchovávajte pri teplote do 25 °C, v pôvodnom obale na ochranu pred vlhkosťou. Neužívajte po dátume exspirácie, ktorý je uvedený na obale.

Obsah balenia: 10ml

Krajina pôvodu: SR

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať hodnotenie
Nevypĺňajte toto pole: