VIRÓZA 10ml Benedictus

 
 

100% prírodné liečivé kvapky BENEDICTUS sú ručne namiešané extrakty z esenciálnych olejov získané lisovaním za studena z ekologicky pestovaných ako aj divo-rastúcich liečivých bylín. Prírodné kvapky BENEDICTUS VIRÓZA majú rýchly nástup účinku vysokú účinnosť pri nízkom dávkovaní. Neobsahujú alkohol, cukor, prídavné alebo konzervačné látky.

Dostupnosť Vypredané
Jednotková cena 169 € / 100 ml
Cena 14,08 € bez DPH
16,90 €    
Kód tovaru 9752
Značka Benedictus
Kategória Bylinné produkty
 

Viróza je ochorenie, ktorého iniciátorom sú vírusy. K jej prejavom patrí prechladnutie, nádchaškrabanie resp. bolesť v krkuzvýšená telesná teplota alebo celková telesná únava. Poznáme aj črevnú virózu, ktorá sa prejavuje nevoľnosťouzvracanímhnačkou, prípadne ďalšími príznakmi v oblasti tráviaceho traktu.

 Prírodné kvapky BENEDICTUS VIRÓZA spoľahlivo a rýchlo odstraňujú príznaky vírusových ochorení. 

Zloženie:

Citrónovník pravý (oleum citri) - oplodie

Kadidlovník pilovitý (oleum olibani) - živica

Škoricovník ceylónsky (oleum cinnamomi zeylanici) - kôra

Dávkovanie:
Dospelí: 3x denne užiť na lyžičke vody 3 až 5 kvapiek. Zapiť pohárom čistej vody alebo čaju. Citlivejším pacientom odporúčame začínať s 1 až 2 kvapkami. 

Deti: 3x denne užiť na polievkovej lyžici vody alebo čaju 1 kvapku. Zapiť väčším množstvom vody alebo čaju. Deti od 3 do 6 rokov môžu užívať kvapky len po konzultácií s lekárom.

Upozornenie: Ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť. Výživový doplnok sa nesmie používať ako náhrada rozmanitej stravy. Tehotné a dojčiace ženy môžu užívať výživový doplnok len po porade s lekárom. Nevhodné pre osoby alergické na rastliny uvedené v zložení. Nevhodné pre osoby s ochoreniami obličiek. Uchovávajte mimo dosah a dohľad detí. Nevhodné pre deti a mladistvých do 18 rokov. Uchovávajte pri teplote do 25 °C, v pôvodnom obale na ochranu pred vlhkosťou. Neužívajte po dátume exspirácie, ktorý je uvedený na obale. 

Obsah balenia: 10ml

Krajina pôvodu: SR

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať hodnotenie
Nevypĺňajte toto pole:
 
Táto stránka používa cookies, pre Váš lepší používateľský zážitok. Viac informácií