Goji v mliečnej čokoláde 100g

 
 

Goji v mliečnej čokoláde sú výborným riešením pre maškrtníkov. Je to zdravá pochúťka, ktorá posilňuje imunitný systém, zlepšuje náladu a dodá telu potrebné vitamíny a antioxidanty.

Dostupnosť Na externom sklade
Bežná cena 2,10 €
Ušetríte 0,20 € (–10 %)
Cena 1,58 € bez DPH
1,90 €    
Kód tovaru 30160
Značka Wolfberry
Kategória Čokoládové zmesi
 

Goji v mliečnej čokoláde sú výživnou pochúťkou najmä vďaka látkam, ktoré obsahujú: 

Goji 

Lycium polysacharidy – skupina výnimočne silných antioxidantov, které neutralizujú voľné radikály a tým pomáhajú zabraňovať poškodeniu buniek a starnutiu organizmu.

Aminokyseliny – regenerujú organizmus, pomáhajú pri výstavbe tkanív, kolagénu, kože, vlasov a nechtov. 

Vitamín C –  odbúrava voľné radikály, tým pádom pôsobí ako silný antioxidant, zabraňuje krvácaniu, vypadávaniu zubov a vlasov, posilňuje imunitný systém, je dôležitý pre tvorbu bielych krviniek, má priaznivý vplyv pri vstrebávaní železa z potravín, je nazastúpiteľný pri tranformovaní energie z potravín, podporuje nervový systém a napomáha k jeho správnemu fungovaniu, má priaznivý vplyv na kardiovaskulárny systém. 

Vitamín B – zabraňuje predčasnej únave, podporuje trávenie a chuť k jedlu, upravuje energetické mechanizmy, napomáha k správnemu fungovaniu nervovej sústavy a niektorých zložiek cholesterolu a tukov v krvi. 

Vitamín E – zabraňuje sterilite, zvyšuje potenciu u mužov, má antioxidačné účinky, aktívne bojuje proti chorobám krvného obehu, bojuje proti nočným kŕčom v lýtkach, pomáha pri regenerácii rán a jaziev. 

Beta- karotén – neutralizuje nebezpečné voľné radikály, zvyšuje obranyschopnosť organizmu, pôsobí preventívne proti kardiovaskulárnym chorobám, podporuje správnu funkciu zraku, pôsobí preventívne proti šerosleposti, odďaľuje proces tvorby vrások a starnutie pleti. 

Beta-Sitosterol – zmierňuje príznaky zväčšenej prostaty, aktívne bojuje proti vypadávaniu vlasov, posilňuje oslabenú imunitu. 

Čokoláda 

Vápník – má vplyv na stavbu, pevnosť a vývoj kostí, ovplyvňuje činnosti všetkých svalov, podporuje činnost nervov, zmierňuje poruchy trávenia, uplatňuje sa pri zrážaní krvi, reguluje srdečný rytmus. 

Horčík – je veľmi dôležitý pre svalovú kontrakciu, udržuje stavbu kostí, podporuje energetické procesy a nervovú činnosť. 

Železo – je nezastupiteľné v krvnom systéme, tvorí súčásť hemoglobínu v červených krvinkách, viaže kyslík a dopravuje ho do celého tela, pomáhá zásobovať energiou svalovú sústavu, je zapojené do udržovania správnej funkcie imunitného systému a metabolizmu. 

Zloženie: 

Goji kustovnica čínska (sušené ovocné plody) Čína, Mliečna čokoláda 

Alergény:  Výrobok obsahuje sóju a môže obsahovať stopy mlieka a škrupinky plodov. 

Krajina pôvodu: Čína - provincie Ningxia, dražované v Českej republike. 

Obsah balenia: 100 g

Viac informácii: http://www.biosalus.sk/o-nasich-produktoch/goji-kustovnica-cinska/ 


Hmotnosť 0.1 kg
Kvalita Konvenčná (Nebio)

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať hodnotenie
Nevypĺňajte toto pole:
 
Táto stránka používa cookies, pre Váš lepší používateľský zážitok. Viac informácií