Mandľové maslo Ťuli a ťuli

 
 

Mandľové maslo je výborné na veľmi suchú pokožku celého tela. Má vynikajúce regeneračné schopnosti, pokožku zmäkčuje a zjemňuje zároveň. 

Jednotková cena od 7,50 € / 1 ks
Cena od 6,25 € bez DPH
od 7,50 €
Značka Ťuli a ťuli
Kategória Krémy a maslá
Zvoľte variant
Mandľové maslo Ťuli a ťuli Kód tovaru 3789/85M Obsah: 85ml Skladom (1 ks) 7,50 €
6,25 € bez DPH
   
Mandľové maslo Ťuli a ťuli Kód tovaru 3789/170 Obsah: 170ml Vypredané 11,80 €
9,83 € bez DPH
 

Kvalitné mandľové maslo je výborné na veľmi suchú pokožku celého tela. Má vynikajúce regeneračné schopnosti, pokožku zmäkčuje a zjemňuje zároveň. 

Mandľové maslo je bohaté na proteíny a vitamín D, obsahuje vysoké množstvo vitamínu E, ktorý je jedným z najdôležitejších živín pre zdravú pokožku. Mnohé vedecké štúdie potvrdili, že vitamín E chráni pokožku pred starnutím (prirodzená oxidácia kože a vplyv slnečného žiarenia). Mandľové maslo obsahuje zdravé omega-6 mastné kyseliny, ktoré telo používa spolu s omega-3 kyselinami na výrobu eikosanoidov. Tie znižujú výskyt ekzému, psoriázy, akné a iných zápalových stavov kože.

Maslo je  vhodné na premastenie veľmi suchých miest na pokožke. Je vhodné aj pre deti od narodenia. Ak trpíte suchými mapami na tele, aplikujte ho po kúpaní, najlepšie na noc. Je výborné aj na masáže. Mandľové maslo je zabalené do skla s patentovým uzáverom.

POUŽITIE:

Použitie, ktoré uvádzame pri olejoch, platí tiež pri nanášaní telového masla. Aby bol plne využitý potenciál telového masla, je potrebné nanášať ho vždy na navlhčenú pokožku (platí to vždy a pre akýkoľvek olej či maslo). Je to dôležité preto, aby sa pokožka nevysušovala. Maslo (obsahujúce oleje a mastné kyseliny) má tú vlastnosť, že na povrchu kože vytvára ochranný film, cez ktorý neprepúšťa vlhkosť dnu do pokožky a naopak, vlhkosť z vnútornej strany pokožky neuniká von. Preto keď telové maslo nanesieme na vlhkú pokožku, ostane zdravá a hydratovaná. Týmto spôsobom maslá a olejčeky regulujú rovnováhu vlhkosti. V ideálnom prípade sa môže nanášať priamo po sprche, pretože vtedy sa absorbuje maximálne. 

ZLOŽENIE: Mandľový olej z mandle obyčajnej ošetrený hydrogenáciou vodíkom.

INGREDIENTS: Prunus Amygdalus Dulcis Oil & Hydrogenated Vegetable Oil.

Výrobca: Ťuli a Ťuli- Aureus Services, s.r.o., Duklianskych hrdinov 381/3, 901 01 Malacky.

 

Kvalita Handmade

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať hodnotenie
Nevypĺňajte toto pole:
 
Táto stránka používa cookies, pre Váš lepší používateľský zážitok. Viac informácií