Jojobový olej BIO 100ml

Značka: Wolfberry
6,85 € –5 %
jojobovy olej wolfberry bio 100 ml
6,85 € –5 % 6,50 € 5,42 € bez DPH
Na externom sklade

Hydratuje pokožku, navracá vlasom lesk a vitalitu. Rozmaznávajúci zlatistý olej. 

bio znamkavegan

Detailné informácie

Podrobný popis

Ide o olej lisovaný z jadierok jojoby čínskej- stále zeleného kra, ktorý rastie hlavne v suchých a slnečných oblastiach celého sveta. Jojobový olej je špeciálny vďaka svojej stabilite voči oxidácii. Prakticky nikdy nežltne a preto sa používa aj ako konzervačný prípravok v kozmetike. 

Účinky a využitie jojobového oleja
Ak bojujete so suchou a podráždenou pokožkou, prípadne so suchými končekmi vlasov, jojobový olej je to pravé pre Vás. Olej môžete naniesť na pokožku vo väčšom množstve, nechať pôsobiť približne 15 minút a zbytok potom rozotrieť alebo zotrieť kozmetickým obrúskom. Pokožka si tak vezme len to, čo potrebuje. Podobne použijeme olej aj na vlasové zábaly, necháme pôsobiť približne 15 minút a vlasy dobre umyjeme šampónom. Po umytí môžeme olej ľahko vtierať do končekov vlasov. 

Jojobový olej je zložením podobný prirodzenému kožnému mazu, preto je vhodný na ošetrenie akéhokoľvek typu pokožky a je všeobecne veľmi dobre znášaný. 

Doplňujúce informácie
Ide o čistý prírodný produkt bez pridaných látok, neobsahuje alergény. Prípadné usadeniny nie sú na závadu, naopak poukazuje na kvalitu nerafinovaného produktu. 

Použitie
Ako kozmetický prípravok, slúži k priamej aplikácii na pleť. 

Skladovanie
Olej odporúčame najmä po otvorení skladovať na chladnom mieste, dobre uzatvorený. Najlepšie je ho spotrebovať do 3 mesiacov po otvorení. 

Krajina pôvodu:  Uruguaj

Obsah balenia:
100 ml

Produkt ekologického hospodárstva. 

Dodatočné parametre

Kategória: Telové a pleťové oleje
Kvalita: BIO