O nás

Ďakujeme, že ste sa dostali na našu stránku a máte záujem prečítať si aj niečo o nás.

Moje meno je Dušana a pravdepodobne sa o Vás budem starať, keď si niečo objednáte alebo budete potrebovať poradiť. Samozrejme nepracujem v tomto obchodíku len ja, ale pomáha mi aj moja rodina a priatelia. Jednoducho môžeme prehlásiť, že sme skutočne malá rodinná firma, ktorá sa snaží priniesť k Vám domov tie najkvalitnejšie potraviny. K názvu firmy nás inšpirovala starorímska bohyňa zdravia Salus nakoľko sa zdravou výživou zaoberali už starí Rimania.

Ako sa to všetko začalo?
Projekt BioSalus začal už pred niekoľkými rokmi úplnou náhodou, popri štúdiu na vysokej škole. Začal ako veľkoobchod, ale musím priznať, nebola to celkom šálka mojej kávy. Tak sa k veľkoobchodu pridal eshop a postupne sme pre Vás začali baliť balíky. Po vysokej škole, prišlo na rad rozhodnutie, čo ďalej? A tak sme sa spoločne s mojou rodinou rozhodli, že otvoríme aj malú predajničku v centre Trenčína, kde budeme s Vami, so zákazníkmi, v priamom kontakte. Od augusta 2016 ma preto môžete nájsť v BioSalus obchodíku TU.

Priamo z obchodíku idú balíky až k Vám domov. Avšak postupne som zistila, že nemám dostatočné vzdelanie, aby som ľudom mohla v obchode radiť a pomáhať tak ako by som chcela. Preto som sa rozhodla urobiť si niekoľko kurzov, aby som si rozšírila vzdelanie. Začalo sa to bunkovými soľami, cez školenia v Kompave a kvantami prečítaných kníh až po polročný intenzívny kurz výživového poradcu.

A tak sa po čase z náhody stala vášeň a z tej pomaly práca, bez ktorej si neviem predstaviť život. Pretože to nie je len práca, je to životný štýl, ktorý ma teší, a vďaka ktorému môžem pomáhať každému, kto ma osloví.

Ako to vidíme dnes?
Vďaka tomu a už 2 ročným skúsenostiam v obchode vieme ľudom lepšie poradiť a pomôcť im pri výbere potravín, pretože ako povedal Hippokrates už mnoho rokov pred nami: „Nech jedlo je tvojím liekom a liek nech je tvojím jedlom.“
Tak by sme sa mali na potraviny naozaj pozerať. Nie len brať jedlo ako nutnosť na prežitie, ale stráviť už pri varení pokrmov príjemné chvíle, vedieť z čoho varíme a spoločne to potom s niekým zjesť. Určite Vám, tak ako nám, chutí viac v príjemnej spoločnosti. Tak prečo to nerobiť každý deň a z dobrých surovín? Bez chémie, bez postrekov a najmä z chutných vecí?

Takéto suroviny neustále vyhľadávame a inovujeme našu ponuku, aby ste si mali stále z čoho vyberať. Dbáme nie len na kvalitu, ale pozeráme sa aj na firmy a remeselníkov, ktorý produkty vyrábajú a snažíme sa priniesť len to najlepšie z najlepšieho. V BioSaluse nájdete takmer všetko- od základných rastlinných surovín až po špecializované doplnky výživy, pretože v dnešnom hektickom období potrebujeme naviac aj nejaké tie vitamíny a minerály aby naše telo správne fungovalo.

Ak kvôli nejakej chorobe musíte variť s obmedzeniami, radi Vám pomôžeme pri výbere potravín a nastavení vášho osobného jedálnička. Stačí nám napísať a môžeme sa dohodnúť na konzultácií.

Vyvíjame sa, rastieme a každý deň sa snažíme zlepšovať naše služby vďaka Vám- vďaka Vašim komentárom, odporúčaniam a recenziám. 

Ďakujeme, že ste našimi zákazníkmi.

Dušana