Ružová voda- Damašská ruža BIO 100ml Goodie

Značka: Goodie
8,10 € 6,75 € bez DPH 8,10 € / 100 ml
Skladom (2 ks)

Osviežte sa povznášajúcou vôňou ružovej vody v tej najvyššej možnej kvalite. Je vyrobená z ručne zbieraných okvetných lístkov damašskej ruže, rastúcej v čistej prírode bulharských hôr. Má regeneračné a revitalizačné účinky na pleť a zároveň osvieži. Upokojuje pokožku po holení a je vhodná aj na citlivú detskú pokožku. Vďaka kvalite je vhodná aj do koktailov či dezertov. Skúste ružovú vodu aplikovať do vody a získate blahodarný a osviežujúci nápoj.

Detailné informácie

Podrobný popis

Osviežte sa povznášajúcou vôňou ružovej vody v tej najvyššej možnej kvalite. Je vyrobená z ručne zbieraných okvetných lístkov damašskej ruže, rastúcej v čistej prírode bulharských hôr. Má regeneračné a revitalizačné účinky na pleť a zároveň osvieži. Upokojuje pokožku po holení a je vhodná aj na citlivú detskú pokožku. Vďaka kvalite sa odporúča aj do koktailov či dezertov. Skúste aplikovať do vody a získate blahodarný a osviežujúci nápoj.

Ružová voda Goodie je vyrobená šetrnou parnou destiláciou okvetných lístkov vzácnej damašskej ruže. Ruže sa pestujú v panenskej prírode bulharských hôr v organickej BIO kvalite. Voda je vhodná pre všetky typy pleti. Vyrovnáva hydratáciu v hlbokých vrstvách pokožky a jemne ju vypína. Má vyživujúce a regeneračné účinky, vďaka ktorým sa pokožka ľahšie hojí a znižuje sa jej precitlivenosť. 

  • Má skvelé hydratačné účinky.
  • Zmierňuje prejavy akné a výborne dočistí pleť od nečistôt a mazu.
  • Výnimočne blahodárne pôsobí aj na očné okolie, ktoré omladzuje, a navyše zmierňuje únavu očí.
  • Používa sa na záverečnú fixáciu make-upu.
  • Je taká jemná, že ju ocenia aj citlivá detská pokožka.
  • Udržuje pH pleti v rovnováhe.
  • Upokojuje a chladí pokožku spálenú slnkom.
  • Vhodná po holení ako pre mužov, tak pre ženy na upokojenie pokožky.
  • Dochutí vodu, koktaily, dezerty a dodá im osvieženie.

Použitie: Priamo na pleť alebo na tampónik na čistenie pleti. Môžete pridať do pokrmov alebo nápojov.

Pôvod: Naše kvetinové vody sú vyrobené z kvetov pestovaných podľa zásad ekologického poľnohospodárstva v horách v čistej prírode bulharských hôr. Kvalita našej ružovej vody je vysoká. Je možné užívať vnútorne (v nápojoch či pokrmoch).

Výroba: Šetrná parná destilácia je známou a overenou metódou stovky rokov. Kvetinová voda čiže hydrolát je produkovaná pri výrobe esenciálneho oleja. Kvety rastlín sú destilované s čistou vodou na paru. Pri kondenzácii pary sa oddeľuje produkt s najvyššou koncentráciou esenciálnych látok, teda esenciálny olej. Hydrolát odteká mimo esenciálneho oleja. V kvetovej vode sú obsiahnuté všetky esencie rastliny v nižšej koncentrácii v čistej podobe.

Skladovanie: Hydrolát uchovávajte pri izbovej teplote. Ideálne v tme na chladnejšom mieste. V lete skladujte v chladničke.

Zloženie: 100% BIO hydrolát z damaskej ruže

INCI: Rosa damascena (Rose) Flower Distilate

Obsah balenia: 100ml

Krajina pôvodu: Bulharsko