Kokosová miska srdce Natu

Značka: Natu
4,90 € –14 %
kokosova miska (1)
4,90 € –14 % 4,20 € 3,50 € bez DPH 4,20 € / 1 ks
Skladom (1 ks)

Krásná, prírodná a ekologická kokosová miska v tvare srdca. Designový kúsok do každej domácnosti, ako dekorácia alebo na servírovanie jedál.  

Detailné informácie

Podrobný popis

Každá kokosová miska v tvare srdca je jedinečným produktom prírody. Každá iná a každá jedinečná. Vyrába sa ručne zo škrupín kokosových orechov, ktoré vznikajú ako odpad pri spracovaní pre potravinársky priemysel. Škrupiny sú najprv rozrezané, následne očistené, obrúsené a v záverečnej fáze ošetrené kvalitným kokosovým olejom. Každá miska je jedinečná svojím tvarom, veľkosťou, farebným odtieňom aj štruktúrou. Miska má na boku vyrazený motto Natu - Love nature, Love yourself a zospodu je opatrená logom NATU.

  • 100% prírodné a ekologické
  • ručne brúsená a leštená
  • ošetrená iba kokosovým olejom
  • zdravotne nezávadná

  
Dizajnový kúsok, ktorý poslúži na servírovanie pochúťok alebo aj ako krásna dekorácia. 

Starostlivosť o misku:
Pred prvým použitím misku dôkladne umyjeme vlažnou vodou. Po použití ju krátko umyjeme pod tečúcou vlažnou vodou a následne osušíme. Nenechávame ju dlho ponorenú vo vode.
Miska nie je vhodná na servírovanie teplých pokrmov. Nie je vhodná na prípravu jedál v mikrovlnej rúre, neodkladáme do chladničky a umávame len ručne, nie v umývačke riadu. 
Pre dlhú životnosť odporúčame misku pravidelne ošetrovať kokosovým olejom. Udrží si tak krásne lesklý povrch.

Vedeli ste, že?
Na výrobu jednej kokosovej misky je spotrebovaný jeden kokos, ktorého škrupina bola určená na vyhodenie a následné spálenie. To však prispieva k znečisťovaniu ovzdušia. Preto používaním kokosových misiek môžete prispieť k ochrane našej planéty.

Rozmery: Priemer cca 15 cm, Výška: 4- 5 cm

Materiál: Kokosový orech