Trstinový cukor s melasou 1Kg Wolfberry

Značka: Wolfberry
3,30 € 2,75 € bez DPH 3,30 € / 1 kg
Skladom (10 ks)

Trstinový cukor s melasou má charakteristickú, príjemne karamelovú chuť i vôňu, svetlohnedú farbu a tvoria ho veľmi drobné kryštáliky. Vyrába sa z cukrovej trstiny a je spracovávaný bez použitia akýchkoľvek chemikálií alebo umelých prísad.

Detailné informácie

Podrobný popis

Trstinový cukor s melasou sa vyrába veľmi šetrnou kryštalizáciou trstinovej šťavy, vďaka čomu v ňom zostáva zachované maximálne množstvo vitamínov a minerálov, ktoré rafinované cukry pri ich spracovaní strácajú. Má čistú sladkú chuť, ktorá má jemne karamelové a medové podtóny. Pri pestovaní cukrovej trstiny, z ktorej sa vyrába, neboli použité žiadne pesticídy a trstina nebola geneticky modifikovaná.

Trstinový cukor s melasou sa dobre rozpúšťa, takže je vhodný na sladenie teplých i studených nápojov, do dipov, zálievok alebo marinád. Pri pečení a varení ním môžete nahrádzať bežný cukor všade tam, kde ho používate, takže vám poslúži pri pečení buchiet, zákuskov, cukroviniek, alebo pri dosladzovaní polievok, omáčok a podobne.

Nutričné ​​hodnoty v 100g: Energia: 1651 kJ / 394 kcal; Tuky: 0,0 g - z toho nasýtené 0,0 g; Sacharidy: 99,0 g - z toho cukry 99,0 g; Vláknina: 0,0 g; Bielkoviny: 0,0 g; Soľ: 0,04 g; Kalcium: 0,6 mg; Železo: 0,29 g

Zloženie: Trstinový cukor s melasou
Alergény: bez alergénov

Obsah balenia: 1 kg
Vyrobené v: ČR