Jemný regeneračný balzam 30ml Dulcia

Značka: Dulcia
6,90 € 5,75 € bez DPH 23 € / 100 ml
Vypredané

Vysoko účinný regeneračný balzam ponúka kompletnú starostlivosť a výživu suchej až presušenej pokožky so sklonom k popraskaniu. Jeho unikátne zloženie s vysokým podielom marhuľového a nechtíkového oleja, avokádového a kakaového masla v kombinácii s jojobovým a včelím voskom je vhodný pre každý typ pleti a dodáva pokožke potrebnú hydratáciu. 

Detailné informácie

Podrobný popis

Vysoko účinný regeneračný balzam ponúka kompletnú starostlivosť a výživu suchej až presušenej pokožky so sklonom k popraskaniu. Jeho unikátne zloženie s vysokým podielom marhuľového a nechtíkového oleja, avokádového a kakaového masla v kombinácii s jojobovým a včelím voskom je vhodný pre každý typ pleti a dodáva pokožke potrebnú hydratáciu. Marhuľový olej prispieva k hydratácii pokožky, upokojuje, revitalizuje a zvláčňuje ju, nezanecháva pocit mastnoty a je mimoriadne jemný a účinný. Ideálny na ošetrovanie pier, suchých atopických častí tela, nechtového lôžka, ale aj akné a začervenané miesta na tvári, zapareniny. Balzam pri problémoch pokožku ukľudňuje a podporuje hojenie postihnutých miest a v kľudovom období pokožku vyživuje, ochraňuje, zvláčňuje a regeneruje. Obsiahnuté esenciálne oleje vysokej kvality extra znásobujú regeneračné, hojivé a dezinfekčné účinky balzamu. Vhodný pre deti a každý typ pleti.

Regeneračný balzam ponúka starostlivosť a výživu suchej až presušenej pokožky.

Použitie: Balzam naniesť v tenkej vrstve na pery alebo postihnuté miesto. Vhodný pre deti a každý typ pleti.

 

Obal: V Dulcii veľmi dôkladným spôsobom vyberali materiály obalov v ktorých sa ukrývajú jednotlivé prírodné zázraky, aby sa nijakým spôsobom neovplyvnila ich kvalita a práve naopak, aby boli čo najviac ochránené pred poškodením zvonka. Tak ako pri výrobnom procese veľmi prísne prihliadajú na vlastnosti každej zložky a vzácne ingrediencie zohrievajú na veľmi nízkych teplotách, tak dôraz kladú aj pri dávkovaní. Obaly plnia vždy úplne studeným obsahom. Obal je vyrobený z materiálu Polypropylén (PP)Polypropylén a HDPE sú najzdravšou možnosťou v rámci používania plastov a nie sú známe žiadne informácie o tom, že by čokoľvek uvoľňovali do obsahu. Je to pevný a húževnatý materiál odolný voči teplu, nepriepustný pre vlhkosť, svetlo, odolný voči tukom a olejom, má všestranné použitie. Obal má dvojité dno. Ak by ste zabudli svoj krémik na slniečku a vonkajší obal by sa zohrial, druhé dno ochráni obsah pred priamym kontaktom zohriateho plastu s výrobkom. Je to pre nás dôležité aj napriek tomu, že tomuto typu plastu zohriatie nevadí a nič sa z neho ani pri vysokých teplotách neuvoľňuje. Pleťové krémiky majú ešte svoj papierový obal, ktorý okrem estetickej úlohy plní tiež ochranu vnútorného obalu. Všetky plasty, ktoré boli použité pri výrobe obalov sú bezpečné a sú bez obsahujú nebezpečnú BPA (Bisfenol A) zložku. Obaly sú plne recyklovateľné. Plastová nádobka po použití patrí do plastového odpadu. Tento materiál sa veľmi jednoducho a skutočne zrecykluje a tak nájde aj neskôr svoje uplatnenie. Tak veľmi prosíme RECYKLUJTE!

Zloženie: Theobroma Cacao Seed Butter, Prunus Armeniaca Kernel Oil, Persea Gratissima Oil, Macadamia Ternifolia Seed Oil, Helianthus Annuus- Calendula Officinalis, Cera flava, Prunus Amygdalus Dulcis Oil-Hydrogenated vegetable Oil, Tocopherol, Citrus Nobilis Fruit Extract, D-Limonene*  (*prirodzene sa vyskytujúce v siliciach )

  76,8 % ZLOŽIEK JE Z BIOPRODUKCIE

Obsah balenia: 30ml

Krajina pôvodu: Slovensko