Prírodné vlnené gule do sušičky 3ks Nanolab

Značka: Nanolab
12,20 € 10,17 € bez DPH 4,07 € / 1 ks
Skladom (1 ks)

Krásne mäkkú a hebkú bielizeň zabezpečia vlnené guľôčky do sušičky bez pridania zmäkčovadiel a iných chemikálií. Veľkou výhodou je aj kratšia doba sušenia.

Detailné informácie

Podrobný popis

Vlnené gule do sušičky sú vyrobené zo 100 % ovčej kože a pridávajú sa do sušičky spolu s mokrou bielizňou. Počas sušenia sa tieto guľôčky pohybujú medzi oblečením a pomáhajú rovnomerne rozvádzať teplo, čím urýchľujú proces sušenia. Okrem toho ich pohyb medzi oblečením zabraňuje tomu, aby sa oblečenie zlepilo a vytvorilo nepríjemné žmolky.

Výhody vlnených guličiek do sušičky sú nesporné. Sú vyrobené z vlny novozélandských oviec, čo zaručuje ich kvalitu a šetrnosť k životnému prostrediu. Keďže skracujú proces sušenia o 15-30 %, šetríte nielen čas, ale aj energiu a peniaze za elektrinu.

Výhody vlnených guličiek: 

  • 100% prírodný produkt vyrobený z ovčej vlny z Nového Zélandu
  • skracuje proces sušenia o 15 - 30 %
  • guľôčky absorbujú zvyškovú vlhkosť z bielizne
  • pri pohybe v bubne sušičky guľôčky oddeľujú bielizeň a horúci vzduch cirkuluje efektívnejšie
  • opakované použitie 1000+ cyklov

Ako správne používať vlnené guľôčky

Pri používaní vlnených guličiek v sušičke je dôležité dodržiavať správny postup. Vložte ich do sušičky spolu s čerstvo vypranou bielizňou a zapnite požadovaný program sušenia. Po skončení programu sušenia nechajte loptičky samovoľne uschnúť - môžete ich nechať v sušičke s otvorenými dvierkami.

Ak chcete bielizeň prevoňať, stačí na guľôčky nakvapkať niekoľko kvapiek esenciálneho oleja. Vďaka tomu bude vaša bielizeň nielen suchá, ale bude aj príjemne voňať.

Loptičky do sušičky z prírodnej vlny sú preto skvelou voľbou pre tých, ktorí hľadajú šetrný a ekologický spôsob sušenia bielizne. S balením troch kusov budete mať istotu, že budete mať dostatok loptičiek na účinné sušenie aj väčšieho množstva bielizne. Vyskúšajte ich a presvedčte sa o ich účinnosti!

Balenie: 3 ks vlnených guličiek
Priemer lopty: 7 cm (veľkosť tenisovej loptičky)
100% prírodná nebielená novozélandská vlna, bez plnív, bez chemikálií, bez syntetických látok