Imunita detí- čajový koncentrát 250ml Serafín

Značka: Serafín
10,40 € 8,67 € bez DPH 4,16 € / 100 ml
Skladom (1 ks)

Vysoko kvalitný koncentrovaný bylinný čaj zostavený podľa originálnej receptúry, vyrábaný unikátnou metódou, chránený ochrannou známkou a určený na konkrétny problém.

Detailné informácie

Podrobný popis

Ide o jedinečný prírodný produkt. Čajový koncentrát je koncentrovaný bylinný čaj vyrábaný špeciálnou technológiou, pri ktorej sa niekoľko hodín lúhujú byliny pod tlakom vodnej pary tak, aby z nich bolo získaných čo možno najviac účinných látok. Takto získaný výluh je vlastne veľmi koncentrovaný bylinný čaj. Jeho použitie je v dnešnej uponáhľanej dobe veľmi vďačné- je to rýchle, komfortné, čisto prírodné a so silným účinkom. Výluh je konzervovaný len pasterizáciou s pridaním jablkového koncentrátu. Výsledný čajový koncentrát neobsahuje pridaný cukor ani chemické konzervačné látky. Je vhodný aj pre diabetikov a malé deti.

Zloženie:Benedikt lekársky – Čubet benedikt Kapucínka väčšia Praslička roľná Žihľava dvojdomá Materina dúška úzkolistá
Vodný výluh z :
Žihľava vňať-podporuje imunitu, obsahuje prírodné železo a minerály
Benedikt vňať – podporuje činnost čriev
Praslička vňať – podporuje pečeň, obličky, tkanivá,vlasy, nechty, koža
Materina dúška vňať – podporuje dýchanie
Kapucínka semeno – podporuje prirodzenú obranyschopnosť
Jablčný koncentrát.
Bez chemickej konzervácie, cukru, prídavných látok a dochucovadiel. Len pasterilizované!

Návod na použitie: Chutný bylinný čaj pripravíme tak, že nariedime 1 kávovú lyžičku koncentrátu teplou, prevarenou vodou a postupne popíjame alebo 1 kávovú lyžičku koncentrátu priamo prehltneme a zapijeme dostatočným množstvom vody.

Užívame 2x denne pred jedlom alebo medzi jedlom. Po 3 týždňoch odporúčame1 týždeň pauzu.

Vhodné pre deti od 6 rokov..

Tieto tvrdenia odpovedajú Európskemu zoznamu účinkov byliny on hold 1924/2006. Nariadenie komisie EU č.432/2012 nám neumožňuje uvádzať konkrétne účinky bylinných čajov a potravinových doplnkov.