Arónia v horkej čokoláde 100g Biotatry

Značka: Biotatry
4,95 € 4,13 € bez DPH 4,95 € / 100 g
Momentálne nedostupné
Položka bola vypredaná…

Sušené plody arónie v BIO kvalite v horkej čokoláde

Detailné informácie

Podrobný popis

Arónia a horká čokoláda sú obe bohaté na antioxidanty. Zaraďujeme ich k zdraviu prospešným potravinám s blahodarnými účinkami na organizmus človeka. Sušené plody arónie z ekologickej produkcie v kombinácii s kvalitnou kolumbijskou horkou čokoládou vytvárajú nezameniteľnú chutnú a zdravú pochúťku na priamu konzumáciu. Okrem vitamínov sa v tomto produkte v prirodzenej forme nachádzajú aj vzácne flavonoidy, antokyány a stopové prvky ako napríklad jód a železo.

Arónia s horkou čokoládou pomáhajú optimalizovať krvný tlak a zlepšovať zrak, priaznivo vplývajú na činnosť srdca a na pružnosť a pevnosť ciev, taktiež pri kŕčových žilách a chudokrvnosti. Vedecké výskumy dokázali ich protizápalové, protisklerotické a protirakovinové účinky. Vhodné užívať aj pri tráviacich ťažkostiach, k celkovej detoxikácii organizmu a pri posilňovaní imunitného systému.

Odporúča sa užívať denne približne 20-30g.

Zloženie: Arónia čiernoplodá, kvalitná horká čokoláda s 60% podielom kakaových bôbov
Alergény: bez alergénov

Všetky použité plody sú v BIO kvalite vypestované pod Kriváňom vo Vysokých Tatrách.

Skladovanie: Nevystavovať priamemu slnečnému žiareniu! Skladovať na suchom, tmavom a chladnom mieste do 22 °C. Pri vyššej teplote dochádza k topeniu čokolády a degradácii produktu.

Obsah balenia: 100g

Krajina pôvodu: Slovensko