Sóda na pranie 1kg Nanolab

Značka: Nanolab
3,25 € 2,71 € bez DPH 3,25 € / 1 kg
Vypredané

Zbaví zápachu, pomáha so škvrnami, zmäkčuje vodu a je vhodná aj pre alergikov.

Detailné informácie

Podrobný popis

Pracia sóda je skvelým pomocníkom v domácnosti, ktorý sa postará o čistú bielizeň. Tento ekologický prací prostriedok je vhodný na farebnú a bielu bielizeň a vďaka svojim vlastnostiam zmäkčuje vodu, chráni práčku pred usadzovaním vodného kameňa, účinne odstraňuje škvrny, baktérie a zápach, je vhodný pre alergikov a je biologicky odbúrateľný.

Či už ste študent, pracujúci alebo rodič, sóda na pranie vám pomôže udržať bielizeň čistú bez toho, aby ste museli používať chemické pracie prostriedky. Vyskúšajte túto ekologickú alternatívu a pridajte ju do svojho čistiaceho arzenálu. Vaša bielizeň, životné prostredie a vaše zdravie sa vám poďakujú.

Odporúčame zmiešať s mydlovými vločkami v pomere 4:1 (4 diely sóda, 1 diel mydlo) premiešať a dobre uzavrieť v nádobe aby ste zabránili vyschnutiu.

Dávkovanie:

  • pre mäkkú vodu stačí 40 ml (1/2 odmerky)) na 4-5 kg bielizne
  • stredne tvrdá voda 40 ml (1/2 odmerky) je tiež dostatočná
  • a pre tvrdšiu vodu 80 (1 odmerka)

Zloženie: uhličitan sodný
Balenie: vrecko s uzáverom ZIP
Vzorec: Na2CO3
Vzhľad: biely kryštalický prášok bez zápachu

Skladovanie: skladujte na suchom a tmavom mieste v uzavretom vrecku. Chráňte pred slnečným žiarením. Tento balík nie je určený na interné použitie alebo spotrebu.

Obsah balenia: 1kg

VAROVANIE
Legislatívne informácie, ktoré tu musia byť v tomto formulári: Spôsobuje vážne podráždenie očí. AK JE OČI STUDENÉ: Niekoľko minút jemne vyplachujte vodou. Vyberte kontaktné šošovky, ak sú nasadené a pokiaľ ich možno vybrať ľahko. Pokračujte vo vyplachovaní. Ak pretrváva podráždenie očí: Vyhľadajte lekársku pomoc/starostlivosť. Uchovávajte mimo dosahu detí. Obal odstráňte v zbernom stredisku odpadu.