Norsk kollagen 25x5g

Značka: Biopharma
29 € –1 %
norsk kolagen
29 € –1 % 28,50 € 23,75 € bez DPH
Vypredané

Bielkovina mladosti, bezpečná, ľahko vstrebateľná- 100% morská.

Detailné informácie

Podrobný popis

Kolagén, nazývaný aj bielkovina mladosti, v poslednom období zažíva rozkvet na poli zdravia a krásny. Je totiž jednou z najdôležitejších bielkovín v ľudskom tele. Jeho úlohou je udržiavať vitalitu a pružnosť tela, jeho nedostatok vyvoláva starnutie a ochromenie funkčnosti tela ako celku. Vekom sa znižuje a postupne stráca schopnosť tela produkovať kolagén a navonok spozorujeme jeho nedostatok na stave vlasov, nechtov a pokožky. Vlasy sú suché, lámavé, pokožka stráca elasticitu a nechty sa rozštiepia skôr ako narastú. Vnútorne sa nedostatok kolagénu prejaví na strnulosti a strate pružnosti šliach a všetkých spojivových tkanív. Kolagén tvorí i jadro medzistavcovej platničky. Ak máte podobné prejavy či už vonkajšie, alebo vnútorné, dodajte telu funkčný kolagén a jeho účinky sa prejavia už po dvanástich týždňoch od začiatku užívania.

ÚČINKY KOLAGÉNU:
• tvorí základnú stavebnú hmotu podporných tkanív, kostí, šliach, chrupaviek, väziva
• intenzívne hydratuje organizmus
• zvyšuje elasticitu pokožky
• vyhladzuje drobné vrásky
• spomaľuje starnutie pokožky
• zosvetľuje pigmentové škvrny
• účinná doplnková terapia pri liečbe celulitídy
• vysoko účinný proti rozšíreným cievkam a striám
• regeneruje nechty a vlasy
• zlepšuje hojenie pokožky pri poraneniacha popáleninách


Prečo práve NORSK KOLLAGEN? Pretože väčšina súčasných kolagénových prípravkov sa vyrába z bravčovej kože, čo zvyšuje riziko nákazy rôznymi chorobami a ľudské telo má mnoho problémov s jeho využitím a vstrebávaním. NORSK KOLLAGEN je získaný z rybej kože – presnejšie, z podkožnej vrstvy tuku morských rýb. Je netoxický a veľmi podobný ľudskému kolagénu, preto je veľmi dobre vstrebateľný a bezpečný. Najúčinnejší je pri pravidelnom vnútornom užívaní (Pre efektívne efektívne výsledky odporáčame 3 mesačnú kúru).  Pije sa fo forme kolagénového nápoja, ktorý vzniká zarobením obsahu vrecka – prášku - s tekutinou. Takto vzniknutý nápoj po vypití preniká do najhlbšej vrstvy kože, kde znovu obnovuje vstrebávanie kolagénu, a tým omladzuje kožu zvnútra a zvyšuje jej pružnosť. Jedná sa o čisto prírodný rozpustný nápoj, bez umelých farbív, príchute a konzervačných látok.
Obsahuje aktívny rybí kolagén, vitamín C nevyhnutný pre jeho vstrebávanie a biotín, ktorý je nenahraditeľným prvkom pre pokožku. Pitím kolagénového nápoja NORSK KOLLAGEN obnovíte mladosť a funkčnosť vášho tela.

Obsah balenia: Balenie obsahuje 25 vrecúšok s hmotnosťou 5 g.
Krajina pôvodu: Nórsko
Denná dávka je 1 vrecúško.