Konopná tinktúra 25ml Konopná farma Liptov

6,20 € –3 %
konopna farma liptov tinktura
6,20 € –3 % 6 € 5 € bez DPH 24 € / 100 ml
Momentálne nedostupné
Položka bola vypredaná…

Tinktúra z konope vyrobená a vypestovaná na Slovensku.

Detailné informácie

Podrobný popis

Tinktúra s analgetickými a antiseptickými účinkami, výborná na Afty, Zápaly, Krvácanie ďasien, Oparom a začínajúcej Paradentóze.Pomáha tiež pri kožných problémoch (rakovina kože, bradavice, materské znamienka, plesne, atopický ekzém) a zápaloch (tráviaceho traktu zápal stredného ucha), na bolesti kĺbov, popáleniny, pásový opar, bércove vredy, kŕčové žily. Veľmi účinná je tiež proti migréne pri liečbe cukrovky a vysokého tlaku. Veľmi pozitívne pôsobí pri poruchách spánku a nespavosti. Znižuje stres, keďže pôsobí upokojivo. Po užití konope klesá vylučovanie kyselín v žalúdku, čo ju predurčuje k pomoci pri nádorových ochoreniach tráviaceho traktu, zápalu hrubého čreva. Vynikajúca ako prevencia proti nachladení, zlepšenie imunitného systému.

Dávkovanie: 1 kvapka na 1 kg telesnej hmotnosti rozdeliť na 2-3 čiastkové dávky za deň pred jedlom. Užívať priamo na lyžičku alebo do malého množstva vody.

Zloženie: extrakt - listy, kvety a semená konopy siatej – CannabisSativa L, odroda FUTURA 7, 48% alkohol, jedná sa o výživový doplnok

Obsah balenia: 25ml

Krajina pôvodu: SR