DETSKÁ VIRÓZA 10ml Benedictus

Značka: Benedictus
24,90 € 20,75 € bez DPH
Vypredané

100% prírodné liečivé kvapky BENEDICTUS sú ručne miešané extrakty z esenciálnych olejov získané lisovaním za studena z ekologicky pestovaných ako aj divo-rastúcich liečivých bylín. Liečivé kvapky pre deti DETSKÁ VIRÓZA majú napriek nižšej koncentrácii a príjemnejšej chuti rovnako rýchly nástup účinku vysokú účinnosť pri nízkom dávkovaní. Sú vhodné pre deti od 3 rokov. Neobsahujú alkohol, cukor, prídavné alebo konzervačné látky. 

Detailné informácie

Podrobný popis

Viróza je ochorenie, ktorého iniciátorom sú vírusy. K jej prejavom patrí prechladnutie, nádchaškrabanie resp. bolesť v krkuzvýšená telesná teplota alebo celková telesná únava. Poznáme aj črevnú virózu, ktorá sa prejavuje nevoľnosťouzvracanímhnačkou, prípadne ďalšími príznakmi v oblasti tráviaceho traktu.

Liečivé kvapky BENEDICTUS DETSKÁ VIRÓZA spoľahlivo a rýchlo odstraňujú príznaky vírusových ochorení. 

Zloženie:

Vinič hroznorodý - jadierka (oleum vitis viniferae)

Citrónovník pravý - oplodie (oleum citri)

Kadidlovník pilovitý - živica (oleum olibani)

Škoricovník cejlónsky - kôra (oleum cinnamomi zeylanici)

Dávkovanie: 3x denne užiť na polievkovej lyžici vody alebo čaju 1 kvapku. Zapiť väčším množstvom vody alebo čaju.  

Upozornenie: Ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť. Výživový doplnok sa nesmie používať ako náhrada rozmanitej stravy. Tehotné a dojčiace ženy môžu užívať výživový doplnok len po porade s lekárom. Nevhodné pre osoby alergické na rastliny uvedené v zložení. Nevhodné pre osoby s ochoreniami obličiek. Uchovávajte mimo dosah a dohľad detí. Uchovávajte pri teplote do 25 °C v pôvodnom obale na ochranu pred vlhkosťou. Neužívajte po dátume expirácie, ktorý je uvedený na obale. 

Obsah balenia: 10ml
Krajina pôvodu: SR