VIRÓZA 10ml Benedictus

Značka: Benedictus
24,90 € 20,75 € bez DPH 249 € / 100 ml
Na externom sklade

100% prírodné liečivé kvapky BENEDICTUS sú ručne namiešané extrakty z esenciálnych olejov získané lisovaním za studena z ekologicky pestovaných ako aj divo-rastúcich liečivých bylín. Prírodné kvapky BENEDICTUS VIRÓZA majú rýchly nástup účinku vysokú účinnosť pri nízkom dávkovaní. Neobsahujú alkohol, cukor, prídavné alebo konzervačné látky.

Detailné informácie

Podrobný popis

Viróza je ochorenie, ktorého iniciátorom sú vírusy. K jej prejavom patrí prechladnutie, nádchaškrabanie resp. bolesť v krkuzvýšená telesná teplota alebo celková telesná únava. Poznáme aj črevnú virózu, ktorá sa prejavuje nevoľnosťouzvracanímhnačkou, prípadne ďalšími príznakmi v oblasti tráviaceho traktu.

 Prírodné kvapky BENEDICTUS VIRÓZA spoľahlivo a rýchlo odstraňujú príznaky vírusových ochorení. 

Zloženie:

Citrónovník pravý (oleum citri) - oplodie

Kadidlovník pilovitý (oleum olibani) - živica

Škoricovník ceylónsky (oleum cinnamomi zeylanici) - kôra

Dávkovanie:
Dospelí: 3x denne užiť na lyžičke vody 3 až 5 kvapiek. Zapiť pohárom čistej vody alebo čaju. Citlivejším pacientom odporúčame začínať s 1 až 2 kvapkami. 

Deti: 3x denne užiť na polievkovej lyžici vody alebo čaju 1 kvapku. Zapiť väčším množstvom vody alebo čaju. Deti od 3 do 6 rokov môžu užívať kvapky len po konzultácií s lekárom.

Upozornenie: Ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť. Výživový doplnok sa nesmie používať ako náhrada rozmanitej stravy. Tehotné a dojčiace ženy môžu užívať výživový doplnok len po porade s lekárom. Nevhodné pre osoby alergické na rastliny uvedené v zložení. Nevhodné pre osoby s ochoreniami obličiek. Uchovávajte mimo dosah a dohľad detí. Nevhodné pre deti a mladistvých do 18 rokov. Uchovávajte pri teplote do 25 °C, v pôvodnom obale na ochranu pred vlhkosťou. Neužívajte po dátume exspirácie, ktorý je uvedený na obale. 

Obsah balenia: 10ml

Krajina pôvodu: SR