Zubná pasta s minerálmi a aniónmi 165g Anion

Značka: Aunity
6 € 5,45 € bez DPH
Skladom (9 ks)

Minerálna zubná pasta neobsahuje cukor ani fluorid.

Detailné informácie

Podrobný popis

Aniónová zubná pasta s minerálnymi soľami "ANIODENT Mineral" je zubná pasta s jedinečným obsahom aniónov a minerálnych solí, obsahuje vzácnu zložku starú milióny rokov a je revolučným prielomom vo svete dentálnej hygieny. Spojením esencie naturálnych minerálnych solí a modernej technológie Vám zubná pasta poskytne osviežujúcu chuť a mimoriadnu ochranu chrupu a ďasien, čím Vám zaistí komplexnú a dlhotrvajúcu starostlivosť o Vaše dentálne zdravie.

  • posilňuje zuby
  • prevencia pred paradentózou
  • bieli zuby
  • chráni pred zubným kazom
  • osviežuje dych
  • stabilizuje pH hodnoty v ústach
  • postačuje hrášková veľkosť

Pasta obsahuje:

Prvohorné minerálne soli - 
vznikli kryštalizáciou morskej vody pred 300 miliónmi rokov, dnes získavanej najmä z Tibetu a provincie Qinghai. Dokážu produktovať prospešné anióny, vytvárajúce na povrchu zubu ochrannú vrstvu, ktorá zabraňuje baktériám preniknúť do zubov, vzniku paradentózykrvácaniu ďasien a ďalších nepríjemných problémov. Obsahujú mnoho prvkov prospešných pre ľudské telo, vrátane jódu, draslíka, vápnika, horčíka, železa, atď. Anióny absorbujú anaerobné baktérie v ústach a tým účinne zabraňujú vzniku paradentózy. Anióny ďalej tvoria ochrannú vrstvu okolo zubov a ako štít bránia zuby pred ich poškodením. 

Anióny: Anióny vo vzduchu sú ako vitamíny v jedle. Majú množstvo pozitívnych účinkov na naše zdravie i každodenný život. Medzi základné prínosy patrí schopnosť priaznivo ovplyvňovať a udržiavať acidobázicku rovnováhu nášho tela a tým predchádzať prekysleniu organizmu. Obsah aniónov v ovzduší je najvyšší pri vodopádoch, pri mori a v horách. Najmenej je ich v priemyselných zónach a uzavretých priestoroch, zvlášť zafajčených.
(
Anióny pôsobiace na organizmus dlhodobo: Znižujú riziko gynekologických ochorení, obezity, chronických ochorení kože, dýchacích, močových i tráviach orgánov, vzniku hemoroidov a zväčšenej prostaty, upravujú hladinu hormónov, krvného tlaku, glukózy, pH, čistia krv a predchádzajú tvorbe krvných zrazenín, kŕčových žíl, cýst, zrastov, okysličujú a uľahčujú dýchanie, tlmia bolesť, znižujú únavu a napätie, ovplyvňujú pozitívne únik moču, rozpúšťajú hlieny. Anióny zlepšujú našu schopnosť sústrediť sa, urýchľujú hojenie rán, regenerujú bunky. 
Moderná medicína stále častejšie využíva ich výnimočné antibakteriálne, protizápalové, antidepresívne, liečivé a preventívne účinky. )


Hydratovaná silica (bieliaca zložka) - dokáže odstraňovať škvrny aj bez poškodzovania zubnej skloviny a zároveň chráni zuby. Špeciálne pridávaná zložka Xylitol pomáha zabrániť rozširovaniu zubného kazu.

Vitamín B2 - dokáže efektívne redukovať zápaly v ústnej dutine, pier a jazyka. Takisto podporuje metabolizmus ďasien a tým celkovo posilňuje zdravie.

Prírodné extrakty zeleného čaju a mäty piepornej - obe zložky zabezpečujú dlhotrvajúci a svieži dych. Majú dezinfekčné a protivírusové účinky, pomáhajú zabrániť kazivosti zubov, vzniku zubného povlaku a eliminuje zápaly v ústnej dutine

Použitie: Pre zdravú ochranu chrupu a ústnej dutiny odporúčame používať zubnú pastu ráno a večer po dobu 3 minút. Je to koncentrát - na 1 vyčistenie postačuje hrášková veľkosť.

Obsah balenia: 165 g
Krajina pôvodu: Nemecko