Vanilka- vanilkový extrakt Mauritius - Double

25,20 € –0 %
Vanilka- vanilkový extrakt Mauritius - Double
25,20 € –0 % 25 € 20,83 € bez DPH

Zvoľte variant

Dvojitá koncentrácia vanilky v tomto extrakte vyčaruje z každého dezertu neopakovateľný zážitok.

Detailné informácie

Obsah: 40ml
Vypredané
25,20 €
25 €
20,83 € bez DPH

Podrobný popis

Vanilkový extrakt sa vyrába výťažkom z luskov. Podľa množstva použitej dávky luskov sa určuje sila vanilkového extraktu. Jedna dávka sa označuje ako 1 FOLD. 

Tento vanilkový extrakt však nesie označenie až 2 FOLD. To znamená, že na jeho výrobu bolo použité dvojnásobne množstvo vanilkových luskov ako pri bežne dostupných extraktoch. Takýto double vanilla extrakt má silnú tmavú až čiernu farbu a intenzívnu vôňu s višňovo čokoládovými tónmi. 

Túto silu ľahko rozpoznáte aj pri výrobe dezertov, či ochucovaní pokrmov. Jedna menšia čajová lyžička sa vyrovná celému vanilkovému lusku. 

Prírodná vanilková vôňa je nezameniteľná a preto ju všetci milujeme. Vanilkový lusk obsahuje veľké množstvo chuťových a vonných látok, ktoré dokážu vykúzliť nenahraditeľnú chuť a vôňu. Vďaka tomu , že sú v extrakte použité len vysoko kvalitné lusky vanilky bourbon, môžete experimentovať s rôznymi nie len sladkými kombináciami, vyskúšajte napríklad: karí s kokosom a vanilkou, alebo poliať zeleninový šalát dresingom s vanilkou, výborná kombinácia je morská ryba a vanilka. A potom sú to už samozrejme klasiky ako ovocie a vanilka, čokoláda a vanilka prípadne mascarpone či smotana.

Zloženie: extrahované vanilkové lusky, alkohol 40%, voda

Krajina pôvodu: Maurícius

Obsah balenia: 10ml / 30ml / 40ml

Dodatočné parametre

Kategória: Kakao, karob, vanilka
Kvalita: Konvenčná (Nebio)
Obsah laktózy: Bezlaktózové
Obsah lepku: Bezlepkové