Relax porciovaný čaj BIO 40g Pukka

Značka: Pukka
4,90 € –4 %
pukka bio relax 40g
4,90 € –4 % 4,70 € 3,92 € bez DPH 11,75 € / 100 g
Momentálne nedostupné
Položka bola vypredaná…

Bio bylinno-koreninový čaj s rumančekom, feniklom a ibišom lekárskym.

Detailné informácie

Podrobný popis

Lahodná čajová zmes z bylín, ktoré tradične napomáhajú k relaxácii organizmu. Byliny sú starostlivo vyberané z malých, nezávislých fariem ekologického poľnohospodárstva z rôznych častí sveta.

Rumanček, fenikel a sladké drievko napomôžu ako k správnemu tráveniu tak aj k ukľudneniu organizmu. Čajík je najlepšie si vychutnať navečer, keď nás nečaká už žiadna práca. 

Všetky Pukka čaje pochádzajú z ekologických fariem, kde je zaručená ich vysoká kvalita a taktiež účinok. Ten je zabezpečený vďaka šetrnému spracovaniu bylín, čím sa zachováva účinok prírodných esenciálnych olejov a ďalších prírodných látok. Všetky čaje a bylinky v nich spĺňajú certifikáty BIO kvality.

Príprava: 1 čajové vrecúško zalejeme 0,3 l vriacej vody a necháme lúhovať do 15 minút.

Zloženie: semená feniklu obyčajného (24%), kvet rumančeka (18%), kvitnúce vrcholky ovsa siateho (17%), koreň sladkého drievka (16%), kardamón, koreň zázvoru, koreň ibiša lekárskského (5%)

16% surovín (koreň sladkého drievka) je certifikovaných FairWild™ (www.fairwild.org). 40% surovín (semená feniklu, koreň sladkého drievka) je certifikovaných podľa štandardov Fair for Life (www.fairforlife.org)

Obsah balenia: 40g = 20ks nálevových vrecúšok

Krajina pôvodu: Poľnohospodárstvo EÚ/mimo EÚ

Krajina pôvodu výrobcu: Veľká Británia