Medvídek 100ml Eoné

Značka: Eone
10,20 € 8,50 € bez DPH 10,20 € / 100 ml
Vypredané
Položka bola vypredaná…

Medvídek je ošetrujúca nedráždivá rastlinná alternatíva k vlhčeným obrúskom.

Prírodný olej na prípravu umývacej emulzie, ktorý využijeme nie len pri podplienkovej starostlivosti, ale aj na umývanie napr. ručičiek. 

Detailné informácie

Podrobný popis

Medvídek je ošetrujúca nedráždivá rastlinná alternatíva k vlhčeným obrúskom.
Je to prírodný olej na prípravu umývacej emulzie, ktorý využijeme nie len pri podplienkovej starostlivosti, ale aj na umývanie napr. ručičiek. 
Balenie obsahuje sklenú fľaštičku so sprejom na prípravu umývacej emulzie.

Umývací olej Medvídek je veľmi jemný, prírodný čistiaci olejový prípravok rozpustný vo vode.  

Je určený k domácej príprave vždy čerstvej prírodnej emulzie na umývanie oblastí pod plienkami. S Medvídkom bude pokožka zadočku lepšie odolávať vlhkému prostrediu, pretože obsiahnuté rastlinné oleje zachovávajú a posilňujú jej prirodzený ochranný lipidový plášť.

Ako vznikol Medvídek?
Vznikol kvôli precitlivenosti na klasické vlhčené obrúsky. Pri hľadaní alternatívy k vlhčeným obrúskom pre novorodeniatko, pretože len samotná voda častokrát na niektoré "výtvory" nestačí - niektoré látky proste lepšie umyje olej. ... a tak vznikol MEDVÍDEK. Výrobcovia ho najskôr používali na podplienkovú starostlivosť, ale neskôr našli využitie kedykoľvek boli na pieskovisku, na výlete a podobne - na umývanie ručičiek. Deti jednoducho občas chcú jesť a chcú svoju dobrotu držať v ručičkách, lenže tečúca čistá voda nikde ... Zriedený Medvídek a obrúsky Perlička pomohli vždy každú situáciu ľahko vyriešiť :-)
 
Jeho použitie je jednoduché: Do riediacej fľaštičky (30ml) nalejeme Medvídka po risku cca 1 čajovú lyžičku a doplníme prevarenou alebo kojeneckou vodou. Pred použitím vždy pretrepeme aby sa nám olej rozmiešal po celej fľaštičke. Takto pripravená emulzia je vhodná na cesty aj na doma. 

Emulziu si vieme pripraviť aj do misky k prebaľovaciemu pultu a mať ju po ruke, vždy keď je treba. Obrúsok/ uteráčik/ plienku navlhčíme emulziou a utrieme zadoček dieťatka. Roztok je možné nastriekať aj priamo na zadoček a len zotrieť pripraveným uteráčikom. 

K čisteniu najmä na cestách odporúčame používať čistiace obrúsky perlička, ktorá sa môže opakovane prať v práčke, je úplne rozložiteľná v prírode, ale pozor do záchoda ju nehádžeme. 

Výrobok neobsahuje konzervačné látky ani syntetické parfumácie, je vyrobený len z rastlinných olejov a veľmi malého množstva levanduľového éterického oleja. Je určený pre deti od raného veku.
 
Hydrofilný olej na prípravu umývacej emulzie.
 
Zloženie: Levanduľa úzkolistá BIO divoká 1400mnm silica, ruža damašská OTTO silica, mandľový olej LZS, sezamový olej BIO LZS, sójový olej bez GMO, olivový olej upravený gentle, olej z kukuričných klíčkov LZS

Obsah balenia: 100ml medvídek + fľaštička na riedenie (30ml)

Krajina pôvodu: ČR