Fľaša Good Karma Bottle 700ml Goodie

Značka: Goodie
18,95 € 15,79 € bez DPH 18,95 € / 1 ks
Momentálne nedostupné
Položka bola vypredaná…

Pôžitok z pitia? Štýlová sklenená fľaša Goodie vyrobená z borosilikátového skla-odolnejšie a pevnejšie ako klasické sklo. Súčasťou fľaše je čierny termo obal s praktickým pútkom na nosenie. Bez škodlivých látok BPA (Bisfenol A) a DEHP (ftaláty). Dokonalé tesnenie. 100% eko. #goodkarmabottle

Detailné informácie

Podrobný popis

Pôžitok z pitia? Štýlová sklenená fľaša Goodie vyrobená z borosilikátového skla-odolnejšie a pevnejšie ako klasické sklo. Súčasťou fľaše je čierny termo obal s praktickým pútkom na nosenie. Bez škodlivých látok BPA (Bisfenol A) a DEHP (ftaláty). Dokonalé tesnenie. 100% eko. #goodkarmabottle

Good Karma Bottle od Goodie je štýlová, zároveň funkčná. Je vyrobená z vysoko odolného borosilikátového skla, ktoré je pevnejšia a zároveň ľahšie ako bežné sklo. Fľaša vďaka materiálu a termo obalu pomáha udržiavať teplotu nápoja. Vďaka nerezovému uzáveru so silikónom nevytečie z fľaše nič. Viečko je vyrobené z bambusu.

Súčasťou fľaše je sitko, do ktorého si môžete dať ovocie, čerstvé bylinky alebo v ňom lúhovať sypaný čaj. Bez problémov môžete vriacu vodu naliať priamo do fľaše.

Prečo vymeniť plastovú fľašu za sklenenú Good Karma Bottle?

  • sklo neovplyvňuje chuť nápoja
  • sklo neobsahuje škodlivé látky BPA (Bisfenol A) a DEHP (ftaláty)
  • sklo je odolnejšie voči mechanickému poškodeniu
  • ochrana zdravia a životného prostredia
  • instafriendly :-)


Vedeli ste, že?
Od roku 1960 stúpla spotreba plastu 20x. V Európe sa vyprodukuje približne 26 miliónov ton odpadu z plastu, z toho sa zrecykluje iba 30%. Samotná recyklácia plastu je ekologicky nepriaznivá. Plasty znečisťujú moria a oceány, plastové mikrovlákna boli nájdené v ovzduší, ktoré dýchame i vo vode, ktorú pijeme.

Použitie: K vymývanie použite hubku alebo štetec na vymývanie fliaš. Odporúčame nedávať do umývačky, aby nedošlo k poškodeniu nápisu.

Rozmery: 
priemer: 7 cm
výška: 26 cm

Objem: 700 ml

Materiál: telo (borosilikátové sklo), viečko (bambus, silikón, polypropylén) + sitko + termo obal

Krajina pôvodu: Česká republika