Maca 4x power BIO 140g Goodie

Značka: Goodie
13,20 € 11 € bez DPH 9,43 € / 100 g
Skladom (3 ks)

AKCIA!!!
Min. trvanlivosť: 11/02/2024

Maca je zdroj fytoestrogénu, podporuje hormonálny systém, výkon, pamäť, sexualitu a plodnosť u mužov aj u žien. V Goodie spojili 4 odrody macy-macu červenú, čiernu, žltú a fialovú v BIO a RAW kvalite

Detailné informácie

Podrobný popis

Maca (Lepidium meyenii) čiže žerucha peruánska rastie v nehostinných vysokých nadmorských výškach v Južnej Amerike. Je zdroj fytoestrogénu, podporuje hormonálny systém, výkon, pamäť, sexualitu a plodnosť u mužov aj u žien. V Goodie spojili 4 odrody macy-macu červenú, čiernu, žltú a fialovú v BIO a RAW kvalite, ktorá zaručuje maximálnu kvalitu bioaktívnych látok, aby vznikla neprekonateľná prírodná sila, ktorá povzbudzuje fyzické aj duševné zdravie. Maca je zdroj fytoestrogénu, podporuje hormonálny systém, sexualitu a plodnosť.

Existuje niekoľko odrôd macy: červená, čierna, žltá, fialová. Ide o tú istú plodinu, ale svojimi vlastnosťami sa trochu odlišujú. Rozhodli sme sa 4 odrody spojiť a vytvoriť unikátny doplnok stravy. Vlastnosti a účinky sa vzájomne podporujú a navyše má príjemnú charakteristickú chuť. Účinky macy sú preukázateľné, nejedná sa o placebo a ľudia po celom svete sa z jej účinkov radujú už vyše 2000 rokov.

Maca je jediná rastlina na svete, ktorá rastie v tak vysokých nadmorských výškach (až 3 000 m. n. m.).

Vhodná pre:

  • muža na zlepšenie sexuálnej výkonnosti
  • ženy s hormonálnymi problémami a s nimi spojenými následkami
  • ženy v období menopauzy
  • študentov na podporu pamäte a koncentrácie
  • športovcov na podporu výkonu

 

Nevhodná pre:

  • ľudí s vysokým krvným tlakom
  • ľudí s hormonálne receptívnou rakovinou (napr. rakovina prsníka, rakovina prostaty)

 

Výhody: plodnosť, sexualita, hormonálny systém - menopauza, zdroj fytoestrogénu, fyzické a duševné zdravie, vytrvalosť, vitalita, zdroj vlákniny a bielkovín, BIO a RAW kvalita

Maca neobsahuje: lepok, laktózu, pridaný cukor, GMO, chemikálie

Maca sa preslávila svojimi blahodarnými účinkami na fyzické i duševné zdravie, ktoré boli nespočetnekrát vedecky potvrdené.

Vedeli ste že?

Peruánci macu uctievajú a veria, že bola zoslaná vysoko z hôr bohom menom Virakoča. Hľuza pripomínajúca repu získala meno Ma-ca "rastlina prichádzajúca z výšin, aby posilnila". Maca získava z pôdy a z extrémnych podmienok, kde rastie množstvo sily a živín. Inkovia ju začali pestovať pre jej účinky, aby boli odolnejšie voči nepriaznivému počasiu, ale aj energickejšie a vitálnejšie. Pravdepodobne sa vďaka jej afrodiziakálnym účinkom rýchlo juhoamerické kmene rozrastali.

Je spojené užívanie macy s nažiaducimi účinkami? A čo alergia?

Pri užívaní macy neboli zistené u zdravých jedincov nežiaduce účinky. Maca môže u niektorých ľudí zvyšovať diastolický krvný tlak, pečeňový enzým a aspartát-transamiázu. U menšiny ľudí sa môžu prejaviť alergie. Pri alergii sa vyskytujú prejavy ako je svrbenie, vyrážka alebo žihľavka. U niektorých ľudí sa príznaky alergie prejavujú bolesťou brucha. V týchto prípadoch prestaňte macu užívať.

Použitie:

Denná odporúčaná dávka je 1–5 čajových lyžičiek (2–10 g). Môžete macu konzumovať 1-3x denne. Dávkovaciu schému si každý môže zvoliť sám v rozmedzí odporúčanej dennej dávky. My odporúčame dávkovaciu schému: 5x/týždenne alebo 3 týždne v mesiaci.

Odporúčame začať macu užívať v menších dávkach (napr. 1/2 čajovej lyžičky). Postupne je možné dávky navyšovať v závislosti od telesnej hmotnosti.

Macu môžete pridať do obľúbeného nápoja, smoothie, do kaše alebo v RAW kuchyni aj do cesta pri pečení. Maca obohatí výsledný nápoj či pokrm chuťovo aj nutrične.

Upozornenie: Výživový doplnok neslúži ako náhrada vyváženej a pestrej stravy. Neprekračujte dennú odporúčanú dávku. Nevhodné pre deti do 3 rokov, tehotné a dojčiace ženy. Tehotným a dojčiacim ženám odporúčame konzumáciu macy konzultovať s lekárom.

Zloženie: prášok maca (Lepidium meyenii) 25% BIO Maca žltá, 25% BIO Maca červená, 25% BIO Maca čierna, 25% BIO Maca fialová

Nutričné ​​hodnoty (100 g):

Energetická hodnota: 1466 kJ/ 348 kcal
Tuky: 2,1 g
z toho nenasýtené mastné kyseliny: 0,4 g
Sacharidy: 63,9 g
z toho cukry: 27, 6 g
Bielkoviny: 13 g
Vláknina: 10, 6 g
Soľ: 0,01 g

Obsah balenia: 140g
Krajina pôvodu: Peru