Goji v horkej čokoláde 100g

Značka: Wolfberry
2,10 € –9 %
Goji v horkej čokoláde 100g
2,10 € –9 % 1,90 € 1,58 € bez DPH
Na externom sklade
Položka bola vypredaná…
Goji v 70 % horkej čokoláde sú zdravou, výživnou a vynikajúcou pochúťkou. Podporujú imunitný systém, zlepšujú vitalitu aj náladu a zároveň dodávajú telu dôležité vitamíny a antioxidanty.

Detailné informácie

Podrobný popis

Goji v 70% horkej čokoláde obsahuje množstvo látok priaznivých pre náš organizmus: 

Goji 

Lycium polysacharidy – skupina výnimočne silných antioxidantov, které neutralizujú voľné radikály a tým pomáhajú zabraňovať poškodeniu buniek a starnutiu organizmu.

Aminokyseliny – regenerujú organizmus, pomáhajú pri výstavbe tkanív, kolagénu, kože, vlasov a nechtov. 

Vitamín C –  odbúrava voľné radikály, tým pádom pôsobí ako silný antioxidant, zabraňuje krvácaniu, vypadávaniu zubov a vlasov, posilňuje imunitný systém, je dôležitý pre tvorbu bielych krviniek, má priaznivý vplyv pri vstrebávaní železa z potravín, je nazastúpiteľný pri tranformovaní energie z potravín, podporuje nervový systém a napomáha k jeho správnemu fungovaniu, má priaznivý vplyv na kardiovaskulárny systém. 

Vitamín B – zabraňuje predčasnej únave, podporuje trávenie a chuť k jedlu, upravuje energetické mechanizmy, napomáha k správnemu fungovaniu nervovej sústavy a niektorých zložiek cholesterolu a tukov v krvi. 

Vitamín E – zabraňuje sterilite, zvyšuje potenciu u mužov, má antioxidačné účinky, aktívne bojuje proti chorobám krvného obehu, bojuje proti nočným kŕčom v lýtkach, pomáha pri regenerácii rán a jaziev. 

Beta- karotén – neutralizuje nebezpečné voľné radikály, zvyšuje obranyschopnosť organizmu, pôsobí preventívne proti kardiovaskulárnym chorobám, podporuje správnu funkciu zraku, pôsobí preventívne proti šerosleposti, odďaľuje proces tvorby vrások a starnutie pleti. 

Beta-Sitosterol – zmierňuje príznaky zväčšenej prostaty, aktívne bojuje proti vypadávaniu vlasov, posilňuje oslabenú imunitu. 

Čokoláda 

Vápník – má vplyv na stavbu, pevnosť a vývoj kostí, ovplyvňuje činnosti všetkých svalov, podporuje činnost nervov, zmierňuje poruchy trávenia, uplatňuje sa pri zrážaní krvi, reguluje srdečný rytmus. 

Horčík – je veľmi dôležitý pre svalovú kontrakciu, udržuje stavbu kostí, podporuje energetické procesy a nervovú činnosť. 

Železo – je nezastupiteľné v krvnom systéme, tvorí súčásť hemoglobínu v červených krvinkách, viaže kyslík a dopravuje ho do celého tela, pomáhá zásobovať energiou svalovú sústavu, je zapojené do udržovania správnej funkcie imunitného systému a metabolizmu. 

Zloženie: 

Goji kustovnica čínska (sušené ovocné plody) Čína

Horká čokoláda (kakaová hmota, cukor, kakaový prášok so zníženým obsahom tuku, kakaové maslo, sójový lecitín, polyglycerol-polyricin-oleát, vanilkový extrakt burbon Madagaskar). 

Alergény:  Výrobok obsahuje sóju a môže obsahovať stopy mlieka a škrupinky plodov. 

Energetická hodnota v 100 g výrobku:

  • energia 2020 kJ / 485 kCal
  • bielkoviny 8,7 g
  • tuky 25,9 g
  • sacharidy 51,0 g
  • vláknina 1,9 g


Krajina pôvodu: Čína - provincie Ningxia, obalené v Českej republike. 

Obsah balenia: 100 g

Viac informácii: http://www.biosalus.sk/o-nasich-produktoch/goji-kustovnica-cinska/ 

Dodatočné parametre

Kategória: Čokoládové zmesi
Kvalita: Konvenčná (Nebio)
Položka bola vypredaná…